MMAsters League 1 v Kladně

První turnaj nové organizace MMAsters League proběhla v Kladně už 25. června. V K-1, -76 kg, 3 x 3 min. se utkal náš svěřenec Ondřej Marvan (Highlanders Trutnov) vs. Antonín Coufal (Aplik Muaythai Gym Praha).

 

Zápas, který nadělal pořadatelům hodně vrásek a jeho složení se kvůli okolnostem změnilo od základu. Nejvíce na tom ale vydělá fanoušek, protože Marvan s Coufalem jsou tvrdí, neústupní bijci. Ondra snese nesmysl, nemá problém nastavit "zombie" mód a z něj vítězit. Coufal je thaiboxer, který zbytečně nedělá krok zpět. K-1 fight ve stylu... Já dám, ty dáš... byl ozdobou galavečera. První turnaj MMasters League v Kladně šlo sledovat i v přímém přenosu prostřednictvím televize na O2 TV Sport.

 

V prvním kole byla cítit nervozita a soustředěnost. Taktické vyčkávání lépe zúročil Ondra, který několika přesnými "superman punch" trefil soupeře,ale celé kolo se neslo "já dám ty dáš". V druhém kole Coufal několikrát zatlačil Ondru do defenzivy, ale pak si nepohlídat obranu a Ondra krásnou boxerskou kombinací ( protažený zadní direkt ) poslal Coufala do počítání. To Ondra předvedl ještě jednou, když po kombinaci zvedák - hák poslal Coufala znovu na zem. Třetí kolo již bylo o "lovci a kořisti" . Přišla ještě2 počítání a rozhodčí ukončil TKO celý zápas. Krásné vítězství a gratulace Ondrovi. Děkujeme ještě Jakubovi Synkovi za support v rohu.