HIGHLANDERS - víkend plný akce

SEMINÁŘ MMA

V sobotu 30.11.2013 se na 20 "bojovníků" účastnilo semináře MMA a Luta Livre pod vedením Bohumila Lungrika ( legenda MMA z Hradce Králové ). Motto: Více techniky a tím i více spánku s použitím méně síly - bylo inspirující. Těšíme se na další seminář.

 

EVROPSKÁ LIGA MUAY - THAI

1.12.2013 se ONDŘEJ Marvan z oddílu Highlanders Muay-Thai účastnil prestižní pyramidy kde se nejlepších 8 bojovníků v jedné váze utká o titul. Tento evropský projekt má vyvrcholení v Německu a následně v Thajsku. Plná pravidla Muay-Thai, 3 x 3 minuty a to v pyramidě ....

  

Ondra si bohužel hned na začátek vylosoval jednoho z nejtěžších bojovníků a to Adama Chajkina z legendárního Hanuman Gymu Praha. Zápas byl velmi vyrovnaný a v tempu, které spíše sluší kratším fightům. Ondra hned v prvním kole poslal po úderu na spodek Chajkina do počítání a tím vyrovnál svoje skóre v prvním kole, kam nastupoval s notnou dávkou respektu. Druhé a třetí kolo již byla řádná štípaná a bylo to opravdu na rozhodčích komu přiřknou vítězství. Bohužel Ondra prohrál 2:1 na body, ale ukázal ohromnou vůli a progres. Velká gratulace a snad i motivace do další práce.