Cross getup challenge 2017

V pátek 11.srpna 2017 se Patrik Jindra z PREDATORS CF vydal na další ročník závodu Cross getup challenge 2017 který se konal v Plzni ve sportovním areálu hotelu Zruč.
V sobotu ráno v 6:30 byl na registraci a pomalu se připravoval na prvni WOD : 2km běh, 200m plavání, 2km běh .... Patrik skončil na 8.místě z 54 závodníků. Toto Wod mu prostě sedlo a tímto se nastartoval a dal si za cíl, udržet se v první desítce.

Následovalo Wod 2
Power snatch se 45kg - 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1
Burpee over bar 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10
Časový limit byl 10min.
Super postavený wod, které mi taky vyhovalo. Po tomto jsem se umístil na 6.místě.
Čekalo  Wod 3:
30 pull up
30 clean and jerk s 45kg
30 pull up
Timecap 8min
Patrik to stihl za 5:09 a tento čas ho posunul na 4.místo - což se nestačil divit. Poslední workout, který se dělil na dvě části:
V 7 minutach najít maximálku. Na clean+hang clean
A pak 4 min na vesle spálit co nejvíc kalorií. Povedlo se mi přemístit 95kg za což jsem rád, zkoušel jsem i 100kg ale na to už nezbyli síly.
Na veslo jsem se těšil. Potřeboval jsem nahnat skóre ,dopadlo to tak, ze jsem dokázal spálit 109 kalorií.
I tento výsledek mě zajistil udržení na 4.místě

V neděli 13.8. ráno, to vše začínalo v 8:00 na fotbalovém hřišti v areálu.  Závodníky čekalo dost zajímavé 5. wodko, které se dělilo na 3 části:
A - Amrap 3 min
každou minutu 100m sprint a do zbytku minuty max Box jump Over
B - Amrap 4 min (se 16kg ktb)
10x Ktb Snatch tng (trh ktb nad hlavu)
10x Ktb Thrusters (přední dřep do výrazového tlaku z ramen)
10x Ktb 5+5 Press (výtah z ramen nad hlavu)
C - Amrap 3 min
max chůze po rukou ve stojce
Po sobotní únavě, ideální cvičení na probuzení. Tento rok mě poprvé na závodech čekala chůze po rukou, kterou jsem naštěstí hodně trénoval a vyplatilo se. Takže pocit z výkonů dobrý.
Bylo na řadě 6 Wod:
Clean and jerk (přemístění na ramena a výraz nad hlavu) celkem bylo 10 stanovišť na každou váhu jsme měli 50 sekund a 10 sekund na posunutí na další stanoviště.
60 - 70 - 80 - 90 - 100 - 105 - 110 - 115 - 120 - 125kg
na váze kde jsme skončili, jsme museli v 50 sekundách udělat max. počet opakování TTB (špičky k hrazdě).
Dal jsem si za cíl přemístit 100kg a udělat si svojí novou maximálku. 👍 a povedlo se, nakonec jsem překonal i 105kg. Na 110kg už nebyli síly.. takže honem na hrazdu a stihl jsem 24 TTB (mohlo to být lepší..).
Bylo na řadě semifinále kam postupovalo prvních 20lidí. ale jelikož následovala pauza na oběd, která se nečekaně protáhla o pár hodin, vše bylo v časovém skluzu, kvůli nějakým problémům se systémem, tak se udělala improvizace že se vynechá semifinále a půjde se rovnou na finální Wod ve kterém jsme nevěděli co bude.
9x Clean and Jerk (nadhoz)
9x Chest to bar (hrudník/kozy k hrazdě  😁)
Buy out 40 kaloríí na vesle
Toto šíleně zabijácké wodko jsem stihnul za 9:58. Kde jsem nechal snad vše, hlavně plíce.
Takže nakonec jsem se umístil na 6.místě, za který jsem hrozně rád ! Nečekal jsem že si povedu tak dobře a budu v první desítce. Obrovské díky Jiří Mráz a Dominika Pokludová za neskutečnou podporu a hecování a taky za těch mraky fotek!:)
Závody jsem si moc užil a zase nasbíral mnoho zkušeností na příště.
Na závěr bych chtěl moc poděkovat Tomáš Hovard za půjčení auta s vybornýn spaním 😎 😊 a za tréninky a prostě za všechno.
A taky hlavně všem co podporovali i z domu  :)